Прокуратура: Перевірки ІТТ №2 в Умані виявили порушення прав затриманих

Прокуратура: Перевірки ІТТ №2 в Умані виявили порушення прав затриманих Упродовж І півріччя 2020 року Уманською місцевою прокуратурою систематично проводилися перевірки додержання вимог національного законодавства та міжнародних стандартів щодо створення належних умов тримання і матеріально-побутового забезпечення осіб, які утримуються в ізоляторі тимчасового тримання №2 Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

У ході перевірок зафіксовано неналежне забезпечення відповідними засобами захисту та дезінфекції, медичними препаратами з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Також, у вказаному періоді виявлялися порушення прав ув’язненого, який голодує, на щоденний медичний огляд; неналежне здійснення постійного нагляду за поведінкою в камерах затриманих і взятих під варту осіб, що призвело до вчинення навмисного самоушкодження ув’язненим; інші порушення режиму у місці попереднього ув’язнення.

Окрім цього, в ізоляторі упродовж тривалого часу не облаштовано кімнату для побачень, що призводить до обґрунтованих скарг ув’язнених та їх родичів.

У ході перевірки виявлено й інші порушення конституційних прав в’язнів.
20.08.2020 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter