Боднар: До кінця року Черкаський драмтеатр буде відкрито

Боднар: До кінця року Черкаський драмтеатр буде відкрито 11 об’єктів соціальної інфраструктури на Черкащині планують добудувати та відремонтувати до жовтня-листопада 2020 року. Як інформують у Черкаській ОДА, роботи виконують в межах проєкту Президента #Великебудівництво.

У рамках проєкту «Велике будівництво» реконструюють Черкаський обласний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка другою чергою. Зараз ступінь готовності – 17%. Роман Боднар обіцяє відкрити театр до кінця цього року.

Друга черга – це закупівля світлового і звукового обладнання та його монтаж. До коронавірусу у проєктно-кошторисній документації передбачалося витратити на це 111 мільйонів гривень. Це гроші, які виділив для театру Державний фонд регіонального розвитку. Усього ДФРР давав 177 мільйонів гривень. Але через карантин кількість грошей зменшили до 111 мільйонів.

«Якби ми залишили попередню експертизу, то весь ДФРР використали на драмтеатр і ніякі об’єкти більше ми не будували б. Я вважаю, що це несправедливо. Тому ми вирішили закупити трохи дешевше обладнання. Простий слухач не зможе відрізнити якість звуку між тим обладнанням яке мали закупити, з тим обладнанням, яке ми скоригували технічним завданням. Різницю можуть відчути лише фахівці. Ми маємо вкластися у 56-60 мільйонів гривень. Це дає нам можливість гарантувати запуск театру в цьому році», – говорить очільник області Роман Боднар.

Також реконструюють частину будівлі Чорнобаївського районного спорткомплексу. Там добудовують басейн та приміщення, де він розташовується. Готовність роботи – 95%. Роботи мають завершити в листопаді.

До листопада в області збудують п’ять стадіонів в Кам’янському спортивному комплексі, ДЮСШ в Черкасах та Золотоноші, Черкаській ЗОШ №29, Жашківській школі №1.

А також відремонтують чотири школи: Жашківську спеціалізовану школу №1, Тальнівську школу І-ІІІ ступенів №2, Черкаський навчально-реабілітаційний центр «Країна добра», Чигиринський НВК №2. У закладах реконструюють покрівлю, замінюють вікна, утеплюють фасад.
19.08.2020 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter