У Черкасах відновили освітлення в сквері "Надія"

Як інформують у міськраді Черкас, силами комунального підприємства «Міськсвітло» було відновлено вуличне освітлення скверу «Надія».

Освітлення вищезазначеного скверу було знищено вандалами, пошкоджено 72 світильники, кабельні лінії та металеві опори зовнішнього освітлення. Загальна вартість збитків становить – 240 463 гривні.

Надіслано звернення до Національної поліції України із проханням організувати патрулювання скверу «Надія» для уникнення пошкодження комунального майна.
Також завершилися роботи на вулиці Івана Франка. Тут замінили старі натрієві лампи на нові, сучасні світлодіоні світильники.
У Черкасах відновили освітлення в сквері "Надія"

«Майже 325 тисяч гривень буде зекономлено на електроенергії за 5 років із міського бюджету після реконструкції вулиці Івана Франка. Саме це є однією з головних переваг світодіодних LED-світильників. Не менш важливо і те, що заміна ДНАТ на світодіодні LED-світильники дозволяє заощаджувати на енергоспоживанні. Також світодіоди забезпечать рівномірне освітлення дорожнього покриття та тротуарів», – говорить Павло Собко, заступник директора КП «Міськсвітло».
17.08.2020 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter