У Черкаській ОДА занепокоєні тим, як влада Сміли готується до опалювального сезону

У Черкаській ОДА занепокоєні тим, як влада Сміли готується до опалювального сезону За інформацією Сміла.ua, опалювальний сезон у Смілі знову під загрозою.

На цьому наголошує перший заступник голови ОДА Дмитро Ляшов.

За його словами, в облдержадміністрації вкотре провели зустріч з керівництвом Сміли та тутешніх комунальних підприємств-теплонадавачів.

Нині в області середня готовність до входження в осінньо-зимовий період підприємств у галузі ЖКГ становить 72 %, то в Смілі – лише 52 %. Про це поінформували під час зустрічі. Адже місто не повідомляє обласний департамент будівництва про проведення планових заходів для підготовки до опалювального сезону-2021.

«На жаль, досі не бачу в місті чіткого господарського підходу. Хоча й зустрічаємося за останні місяці не вперше, втім результату – жодного. Влада Сміли не виконує взяті на себе зобов’язання», – наголошує Дмитро Ляшов.

Він говорить, що цього разу представники міста вкотре пообіцяли, що опалювальний сезон в Смілі розпочнеться вчасно і екстрених «запусків» котелень не знадобиться.

«Очікуємо інформацію про план заходів зі входження в опалювальний сезон та конкретних реальних дій», – підсумовує перший заступник голови ОДА.
14.08.2020 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter