Черкаський виконком затвердив програму з підтримки рятувальної служби міста

Черкаський виконком затвердив програму з підтримки рятувальної служби міста Як інформують у міськраді Черкас, проект рішення міської ради «Про затвердження Програми забезпечення рятувальних заходів на водних об’єктах м. Черкаси комунальною установою «Черкаська міська комунальна аварійно-рятувальна служба» на 2021-2023 роки» затвердив виконавчий комітет на своєму засіданні.

Програма передбачає фінансування на утримання та забезпечення діяльності комунальної міської аварійно-рятувальної служби. Саме ця комунальна установа щорічно організовує роботу рятувальних постів на комунальних пляжах міста в період купального сезону та в зимовий період в місцях скупчення рибалок-аматорів на льоду.

«Міська комунальна аварійно-рятувальна служба була створена у 2007 році і за цей час її працівники врятували більше 200 життів, і більше тисячі людей отримали першу медичну допомогу. Тому вважаю, що ми маємо підтримувати міських рятувальників, зокрема, і матеріально. На мою думку, слід переглянути розмір їхньої заробітної плати у бік збільшення», - зазначив заступник міського голови Ігор Волошин.

«Хочу подякувати міській владі за підтримку нашої комунальної установи. За останні роки матеріально-технічне забезпечення комунальної аварійно-рятувальної служби значно покращилося. Зокрема, були придбані 2 рятувальні човни, спорядження та комплекти одягу для рятувальників», - зауважує директор комунальної установи Сергій Микитченко.

Слід зазначити, що берегова смуга міста Черкаси становить близько 15 км. Штат працівників КУ «ЧМКАРС» налічує 13 працівників і збільшується на період купального сезону.
11.08.2020 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter