У Каневі перевірили підготовку до опалювального сезону. Ступінь готовності становить 62 %

У Каневі перевірили підготовку до опалювального сезону. Ступінь готовності становить 62 % Готовність підприємств Канева до осінньо-зимового періоду проінспектували представники Департаменту інфраструктури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації. Як інформують у Черкаській ОДА, тут вони провели виїзну нараду з підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до опалювального сезону.

На нараді обговорили підготовку житлово-комунального господарства міста як з технічної, так і з фінансової сторони. Рекомендували максимально підтягнути показник до середньообласного показника. Він, між тим, станом на 1 серпня становить 62%. Міський голова запевнив, що в Каневі будуть вживатимуть максимальні заходи для початку своєчасного та безперервного проходження опалювального сезону.

Оглянули котельні комунального підприємства теплових мереж та завітали до КП «Управління водопровідно-каналізаційного господарства» міста. Узагальнили проблемні питання, що потребують вирішення центральних органів влади з метою їх подання.
11.08.2020 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter