У Черкасах розпочинає роботу медкомісія для прийому призовників

У Черкасах розпочинає роботу медкомісія для прийому призовників Рішення про черговий призов на строкову військову службу ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради під час засідання 28 липня.

Згідно з ним, медичну комісію громадян 2002 року народження, яким до 31 грудня 2020 року виповниться 18 років, а також старшого віку, які підлягають черговому призову на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань України восени 2020 року та які втратили право на відстрочку, проводитимуть із 03 серпня до 31 грудня 2020 року.

Флюорографічне, електрокардіографічне дослідження та лабораторне обстеження призовників проходитиме в КНП «Черкаська міська консультативно-діагностична поліклініка» згідно з направленнями військкомату.

Призовна дільниця буде забезпечена медикаментами та медично-санітарним майном.

До медкомісії увійшли 9 лікарів та 7 медсестер.

Нацполіція створить оперативну групу для проведення розшуку, затримання і доставки до військового комісаріату громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

Нагадаємо, нещодавно виконком проголосував за фінансування програми, яка стосується медичних оглядів призовників. Як пояснив міський голова Анатолій Бондаренко, раніше даний напрямок фінансувався як субвенція із держбюджету. Тепер ця проблема, як і багато інших, перекладена на місцеві бюджети.
06.08.2020 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter