У Черкасах створюють соціальну рекламу про участь жінок у політиці

У Черкасах створюють соціальну рекламу про участь жінок у політиці Сценарії соціальних відео відбирали зі всієї України, оголосивши конкурс «Політика – жіноча справа». Таким чином організатори вирішили привернути увагу до упереджень, які існують навколо теми жінок в політиці та популяризувати їхню участь у політичному житті своїх громад та країни.

Ініціювала конкурс сценаріїв ГО «Молода Черкащина», у межах Програми підтримки політичних амбіцій жінок Черкащини «Ж + Ч: політика в рівновазі».
«Цими роликами ми хочемо підтримати жінок, які зараз наважуються на участь у виборах. Адже дуже важливо, аби більше порядний та професійних політикинь з`явилося в місцевих радах. Також хочемо сказати виборцям: голосуйте за жінок, підтримуйте їхні прагнення зробити вашу громаду кращою. А стереотипи, що жінки не створені для політики, давайте залишимо в минулому. А щоб ролики вийшли цікавішими, вирішили не придумувати їх самі, а запустити конкурс, зібрати якомога більше ідей та відібрати найкращі»,ф - розповіла керівниця проєкту Вікторія Феофілова

Переможниці конкурсу сценарії «Політика – жіноча справа» отримали подарунки від Rotary Club Cherkasy International.

«Ми погодились підтримати конкурс та мотивувати учасників призами, оскільки бачимо потребу в такому проєкті, особливо напередодні місцевих виборів проекту. Тому що збільшення представництва жінок в політиці, як показує практика інших країн, призведе до позитивних змін в усіх сферах. До того ж наш клуб усвідомлює необхідність збільшення присутності жінок в політиці та підсилення їх ролі в ухваленні рішень на різних рівнях», - заначила Марина Гур‘янова, чартерна Президентка Rotary Club Cherkasy International.
06.08.2020 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter