На Казбетському пляжі в Черкасах облаштовують майданчик для силових тренувань

Кросфіт під відкритим небом: на пляжі «Казбетський» продовжують облаштовувати сучасний майданчик для силових тренувань. Як інформують у міськраді Черкас, нині тут тривають підготовчі роботи, зокрема, проводять земляні роботи та з допомогою спеціальної техніки очищають територію.

Раніше, нагадаємо, на цьому майданчику провели асфальтування бігових доріжок та облаштували освітлення. Далі тут розпочнуть укладати гумове покриття для тренувань спортсменів.
На Казбетському пляжі в Черкасах облаштовують майданчик для силових тренувань

«Міська влада готова підтримувати та розвивати спорт у будь-яких його проявах, – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко. – Займатися тут зможуть усі охочі незалежно від віку та в будь-який час. Плануємо встановити тут спеціалізоване устаткування, яке вже закуплене, утім, ще не змонтоване».

Нагадаємо, пляж «Казбетський» розташований між узвозом Білоцерківським та узвозом Івана Франка. Його площа сягає 4,2 га.

Кросфіт (з англ. CrossFit) – брендована методика фітнесу, створена Ґреґом Ґласманом. Тренування кросфіту просувають і як філософію фізичних вправ, і як змагальний вид спорту.

До тренування з кросфіту можуть бути включені вправи з HIIT (високоінтенсивні інтервальні тренування), важкої атлетики, пліометрики, пауерліфтингу, гімнастики, гирьового спорту, зарядки, стронґмену.

Тренування не займають багато часу (30–45 хвилин), завдяки різноманітності методів і кросфіт вправ дуже просто регулювати складність і навантаження, вони підійдуть будь-якій людині в незалежності від її віку, гендерної приналежності й початкової фізичної підготовки.
05.08.2020 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter