У Черкаській облраді проведено засідання комісії на зайняття вакантної посади директора МСЕК

Як інформують у Черкаській облраді, 3 серпня проведено засідання комісії з конкурсного відбору на зайняття вакантної посади директора КЗ «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи Черкаської обласної ради».

Відкрив і вів засідання голова конкурсної комісії перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко.
У Черкаській облраді проведено засідання комісії на зайняття вакантної посади директора МСЕК

Відповідно до порядку денного присутніх членів комісії та представників колективу було ознайомлено з розпорядженням голови обласної ради щодо оголошення конкурсу та формування складу комісії.

Далі згідно з чинним законодавством повідомлено членів комісії про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції», у тому числі з механізмом повідомлення членом Комісії про конфлікт інтересів та його подальшими діями.

У ході роботи члени комісії затвердили вимоги до претендента, зокрема, освіта має бути вища ІІ рівня за ступенем магістра, спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування», або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Охорона здоров’я» тощо (див. офіційне повідомлення на сайті).

Необхідний стаж роботи на керівних посадах обласного рівня – 7 років. Також члени комісії затвердили вимоги до конкурсної пропозиції кандидатів щодо розвитку закладу; узгоджено регламент виступів та порядок обговорення презентацій членами комісії, порядок голосування при розгляді кандидатур та визначення переможця конкурсу; визначення часу і дати проведення відповідного конкурсу.

Всі обговорені питання порядку денного члени комісії підтримали одноголосно.
04.08.2020 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter