Триває будівництво навчально-реабілітаційного центру "Країна добра" в Черкасах

Як інформують у Черкаській ОДА, будівництво Черкаського навчально-реабілітаційного центру «Країна добра» у розпалі. Це дуже важливий соціальний об’єкт, відзначає очільник Черкащини Роман Боднар. Днями він відвідав Центр разом та ознайомився з темпами будівництва. Про відбудову «Країни добра» розповіла її директорка Ірина Зганяйко.

У Центрі навчаються дітки із особливими освітніми потребами, а також проходять відповідні курси їх батьки. Потужності приміщень наявного Центру вже давно вичерпані, а реабілітація та корекція діткам із вадами слуху черкащини просто необхідна, відзначає Роман Боднар.
Триває будівництво навчально-реабілітаційного центру "Країна добра" в Черкасах

– Цього року ми прибудовуємо спортивний зал, якого так не вистачало вихованцям закладу, третій поверх, облаштуємо дах, утеплимо фасад всього приміщення, – додає він. – Також тут споруджується спортивний майданчик на подвір’ї Центру. Загальна кошторисна вартість проекту – понад 22 млн грн. Роботи пришвидшуємо, адже зовсім скоро діти прийдуть на новий рік навчання. Вкотре дякую директорці Ірина Зганяйко, яка не перестає дивувати наполегливістю та енергійністю, має багато проектних ідей, що сягнули вже міжобласного рівня, будемо втілювати.
04.08.2020 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter