У Смілі скандальний 1-й заступник мера Павло Смоліков був звільнений та одразу призначений директором КП "Смілакомунтеплоенерго"

Як інформує Сміла.ua, 31 липня на зібранні біля МР Сміли медикам, що кілька днів поспіль протестували в центрі міста, оголосили, що в.о.першого заступника міського голови Павло Смоликов написав заяву на звільнення.

Нагадаємо, медиків обурили публічні образи, які Павло Смоликов відкрито говорив на адресу медичних працівників міста. В результаті міський голова кілька разів вибачився замість нього, але від самого пана Смоликова вибачень так і не прозвучало. Тож звільнення пана Смоликова – це одна із вимог медиків на мітингу.
У Смілі скандальний 1-й заступник мера Павло Смоліков був звільнений та одразу призначений директором КП "Смілакомунтеплоенерго"

В ідеалі громада міста хотіла б не просто вибачень, а й покарання за такі дії і слова Павла Смоликова. І як з’ясувалося на зібранні, взагалі такої посади як виконуючий обов’язки першого заступника - у місцевому самоврядуванні немає. Але за неправильне призначення і преміювання пана Смоликова знову ніхто не поніс покарання.

Сьогодні депутати поширили нову звістку – міський голова призначив Павла Смоликова на посаду директора КП Смілакомунтеплоенерго
03.08.2020 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter