Під міськрадою Черкас мітингують голови ОСББ. Вимагають виплат за програмою співфінансування

Кілька десятків жителів ОСББ зібралися під стінами Черкаської міської ради. Вони вимагають, аби їхнім ОСББ виплатили 9,6 млн грн, обіцяні владою за програмою співфінансування. Про це інформує 18000.

За словами голови Асоціації ОСББ та ЖБК “На варті” Володимира Друмашка, такими діями міська влада “вбила” програму співфінансування, яка успішно діяла в місті останні кілька років.

– Люди повірили міській владі, вклали свої гроші, підрядники виконали роботи фактично власним коштом, а тепер їм ці гроші не компенсують, – обурюється Друмашко. – Борги перед підрядниками тягнуться ще з минулого року.
Під міськрадою Черкас мітингують голови ОСББ. Вимагають виплат за програмою співфінансування

У руках мітингувальники тримають адреси своїх ОСББ.

Також Друмашко зачитав відкрите звернення до міського голови Анатолія Бондаренка. Зокрема, він зазначив, що сьогодні ОСББ представляють 10 тис. жителів міста, які живуть у 56 будинках, борги по яких тягнуться з минулого року.

У листі ОСББ вимагають погасити всі борги протягом серпня 2020-го року, а графік погашення таких боргів опублікувати до 6 серпня.

“У випадку ігнорування вимог залишаємо за собою право вдатися до більш рішучих дій. Зокрема, почати збір підписів за висловлення недовіри міському голові та виконавчому комітету”, – зазначають у листі.
30.07.2020 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter