У Червоній Слободі планують розвивати місцевий туризм

У Червонослобідській ОТГ почнуть приймати туристів. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

У громаді почали роботи із аудиту місцевих цікавих для туристів місць та можливостей, що увійдуть до туристичних маршрутів.

- Наші громади мають величезний потенціал для розвитку місцевого туризму, - констатує регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна громада» Ольга Галушко. - За нинішніх умов зростає зацікавленість туристів до подорожей Україною, дослідження її історико-культурної спадщини та природи. І саме Черкащина має у цьому плані всі можливості - велетенський історичний, культурний та рекреаційний потенціал. Для громад регіону розвиток туризму може стати ще одним рушієм розвитку економіки та підвищення інвестиційної привабливості ОТГ.
У Червоній Слободі планують розвивати місцевий туризм

Червонослобідська громада виступила з ініціативою розробки туристичних маршрутів та програми розвитку туризму в цілому. Наразі ми розпочинаємо моніторинг історичних та культурних пам’яток, цікавих та незвичайних місць, народних майстрів та творчих особистостей у кожному селі громади, наявних об’єктів туристичної інфраструктури. Після розробки туристичних маршрутів ми запропонуємо їх туристичним агентствам. Усю підготовчу роботу ми плануємо завершити уже до кінця року.

- За розвитком туризму у громаді ми бачимо не лише можливості додаткових надходжень до бюджету, але й виявлення усього потенціалу, яким наша громада може бути цікавою для інших людей. Адже ми маємо багато унікальних місць – наприклад, «місце сили» Шаєва гора, джерело, яке вважають цілющим, історична церква у Нечаївці, - констатує начальник відділу економічного розвитку та інвестування Червонослобідської сільської ради Тетяна Гартингер. – За розвитком місцевого туризму ми вбачаємо стимул не лише для розвитку громади, але й потенціалу її людей – майстрів народних ремесел, знавців фольклору, хранителів давніх традицій.
30.07.2020 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter