У Черкаській ОДА влада, роботодавці й профспілки підписали територіальну угоду про співпрацю

За інформацією Черкаської ОДА, влада, роботодавці та профспілки продовжують якісну співпрацю на Черкащині. Сьогодні в ОДА підписали тристоронню територіальну угоду про співпрацю на 2020-2025 роки. Цей документ, переконаний очільник області Роман Боднар, дозволить вийти на вищий рівень взаємодії між цими трьома гілками суспільства.
У Черкаській ОДА влада, роботодавці й профспілки підписали територіальну угоду про співпрацю

Працюватимуть за тристоронньою територіальною угодою Черкаська облдержадміністрація, обласне об’єднання роботодавців та Федерація профспілок Черкащини. Ця угода стала логічним продовженням попередньої. Втім нині її ґрунтовно допрацювали та оновили. Наступні два роки координатором виконання положень документу буде керівник обласної Федерації профспілок Петро Шевченко.

– Ми напрацьований дуже серйозний документ, – зазначив очільник ОДА роман Боднар. – Провели над ним не формальну роботу, а реально опрацьовували та вичитували його. До формування положень тристоронньої угоди залучали керівників структурних підрозділів ОДА, об’єднання роботодавців, профспілки. Особисто ознайомився з кожним пунктом, адже не хочу, щоб цей документ став ще одним з низки тих, які не виконуються та не мають реального впливу. Тут прописані фундаментальні речі, формат співпраці між, по суті, трьома основними складовими нашого суспільства: бізнесом, владою та громадою. Це ті три стовпи, на яких тримається будь-яка держава. Не перестаю наголошувати, що конструктивні взаємостосунки є запорукою розвитку держави та суспільства в цілому, підвищення рівня якості життя.

Роман Боднар додав, що підписана угода про співпрацю має на меті, перш за все, у взаємодії створити умови для підвищення якості трудового потенціалу, конкурентоздатності людей та бізнесу, ефективності дій влади.
29.07.2020 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter