Працівники Черкасиводоканалу долучилися до міжнародної акції «LOTSOFSOCKS»

Працівники Черкасиводоканалу долучилися до міжнародної акції «LOTSOFSOCKS»До КП «Черкасиводоканал» завітали представники громадської організації «Сонячні діти Черкащини». Вони разом з малечею розповіли водопровідникам про таку генетичну аномалію, як синдром Дауна, та запросили долучитися до міжнародної акції «LOTSOFSOCKS».

«LOTSOFSOCKS» проводиться щороку 21 березня у Всесвітній день людей із синдромом Дауна. Вона полягає у тому, що люди, які виражають толерантність і підтримку людям з синдромом Дауна, в цей день надягають яскраві, непарні шкарпетки як символ додаткової хромосоми.

На жаль, карантин вніс свої корективи, і зустріч з представниками ГО «Сонячні діти Черкащини» вчасно не відбулася. Але ми все ж таки зустрілися та чудово провели час.

- Ми проводимо подібні заходи для інформування людей, що майже нічого не знають про цю генетичну аномалію, яка не є захворюванням. Народження дитини з таким синдромом не залежить від способу життя батьків, стану їх здоров’я, шкідливих звичок, харчування, статку, освіти, релігійних переконань, національності, – розповідає представниця організації Анна.

Ці дітки покорили серця водопровідників. Під час зустрічі працівники із задоволенням спілкувалися та бавилися з малечею. Усі охочі змогли придбати яскраві різнокольорові шкарпетки та долучитися до міжнародної акції «LOTS OF SOCKS».

- Такі заходи, акції, флешмоби потрібно проводити частіше, а не один раз на рік. Представники бізнесу та міської влади повинні більше приділяти уваги цим дітям, які так потребують нашої підтримки, - зазначив директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко.
29.07.2020 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter