Бондаренко: Реконструкція скверу "Юність" відновлена

Як інформують у міськраді Черкас, у сквері «Юність» відновили роботи з реконструкції. Про це на своїй сторінці в мережі «Facebook» повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

– Для багатьох цей сквер в центрі Черкас є одним із улюблених місць відпочинку, утім, тривалий час на його території не проводили жодних ремонтних робіт, – коментує очільник Черкас. – Підготовку до перебудови скверу розпочали ще на початку цього року. Нині ж взялися за облаштування мереж – електричних, зовнішнього освітлення та водопостачання. Відразу почали укладати й тротуарні доріжки, зокрема в тих місцях, де вже прокладені комунікації.
Бондаренко: Реконструкція скверу "Юність" відновлена

Далі, за його словами, розпочнуть готувати ґрунт для висадки у сквері нових дерев та облаштування газонів.

У планах реконструкції, за інформацією комунального підприємства «Дирекція парків», звести нові опори та встановити нові світильники. Для комфортнішого відпочинку жителів, які відвідуватимуть сквер, у ньому з’являться нові лави.

Серед намірів – звести перголи, басейн та облаштувати сцену, де б можна було проводити публічні заходи.

Громадський простір скверу після реконструкції хочуть прикрасити новими зеленими насадженнями: тут з’явиться майже 200 дерев платанів і магнолій.

Нагадаємо, сквер «Юність» розгорнувся на площі близько одного гектара уздовж бульвару Шевченка між вулицями Остафія Дашковича та Байди Вишневецького.
29.07.2020 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter