З бюджету Черкас виділять кошти на фінансування медоглядів призовників

З бюджету Черкас виділять кошти на фінансування медоглядів призовників Як інформують у міськраді Черкас, виконавчий комітет Черкаської міської ради на останньому засіданні проголосував за фінансування програми, яка стосується медичних оглядів призовників.

«У медоглядах призовників задіяні лікарі нашої консультативно-діагностичної поліклініки. Оплата для них національною службою здоров’я не передбачена. Тому є потреба, щоб існувала така міська програма, де оплата здійснюються за тими тарифами, які затверджені міською радою на консультативно-діагностичну поліклініку», - пояснює директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Всеволод Кульчиковський.

«Раніше даний напрямок фінансувався як субвенція із держбюджету. Тепер ця проблема, як і багато інших, перекладена на місцеві бюджети. Нині нам потрібно передбачити фінансування для близько 10 лікарів, які здійснюють медогляд призовників. Виконком свій крок у цьому напрямку зробив, тепер справа за депутатами», - говорить міський голова Анатолій Бондаренко.
27.07.2020 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter