Міськрада: Автопарк КП «Черкаситеплокомуненерго» за останні роки значно оновився

Міськрада: Автопарк КП «Черкаситеплокомуненерго» за останні роки значно оновився За повідомленням міськради Черкас, Анатолій Бондаренко провів робочу зустріч із керівником КП «Черкаситеплокомуненерго» Павлом Карасем. Разом вони оглянули наявну на підприємстві техніку.

Як зазначив Анатолій Васильович, за останні кілька років автопарк теплопостачального підприємства значно оновився. Це і вантажопасажирські автомобілі для бригад, що обслуговують котельні, вантажівки для бригад, що обслуговують мережі, є навіть вантажний автомобіль із міні-асфальтним заводом для виконання ремонтних робіт. Усього для підприємства було придбано 18 одиниць техніки. Найближчими днями буде придбано ще три.

“Тракторний і екскаваторний парк “Черкаситеплокомуненерго” також значно оновлений. Ми відмовились від старих моделей і перейшли повністю на сучасні “Caterpillar”, які себе повністю виправдовують. Маємо один великий і три малих екскаватори. Ще маємо погружчик, який використовуємо для завантаження котлів на альтернативних видах палива. При цьому старі автомобілі ми також використовуємо, особливо взимку”, – зазначив Павло Карась.

А Анатолій Бондаренко зауважив, що найголовніше на підприємстві – це працівники.

«Саме від їхнього професіоналізму і бажання працювати залежать теплові артерії Черкас. Нині “Черкаситеплокомуненерго” знаходиться на першому місці серед подібних підприємств України за показниками роботи та забезпеченістю технікою”, - говорить Анатолій Бондаренко.
24.07.2020 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter