На Соборній площі в Черкасах батьки протестували проти системи дистанційного навчання

У Черкасах на акцію проти дистанційного навчання вийшли батьки. Такі акції 22 липня відбуваються по всій Україні, інформує Суспільне.

За словами однієї із організаторок заходу Тетяни Бойко, батьки на Соборній площі Черкас виступають "проти дистанційки, як загальної форми навчання”.

Що кажуть батьки, які проти "дистанційки"?
Біля обласної адміністрації зібралися мами, тата, дідусі й бабусі. Це ті, хто на власному досвіду переконався: дистанційне навчання – неефективне і забирає занадто багато часу, – розповіла співорганізаторка акції Олеся Теліженко.

Разом із семирічним сином і дружиною прийшов на протест черкасець Олег Кауров. Говорить, у школі – дисципліна. А вдома це не завжди вдається. Вдома хотілося більше відпочивати і гратися, а не сидіти за підручниками та комп’ютером, – додав семирічний Іван Кауров.

Що кажуть вчителі?

Готується зустрічати 1-го вересня своїх вихованців вчителька молодших класів Неля Тарноруцька. Розповідає, для вдалого навчання дітям потрібний "живий" контакт.

Для дітей молодшого шкільного віку ця система дистанційного навчання не дуже підходить. Якщо чесно казати, вони мають взаємодіяти, мають емоційний зв'язок з вчителем, з однокласниками. Для них складно.

Що каже влада?

Якщо епідеміологічна ситуація в області дозволить, школи й інші освітні заклади з вересня працюватимуть у звичному режимі, – розповіла батькам заступниця начальника обласного управління освіти й науки Оксана Сімушина. Це рішення буде ухвалювати обласна комісія ТЕБ ТНС.

Нині у міських школах готуються зустрічати дітей, – розповів головний освітянин Черкас Сергій Воронов. З його слів, зараз освітяни закупляють антисептики, деззасоби для того, щоб перебування дітей в аудиторіях було безпечним.
23.07.2020 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter