Боднар оголосив про запуск на Черкащині системи кадрового резерву

Боднар оголосив про запуск на Черкащині системи кадрового резерву Як інформують у Черкаській ОДА, Роман Боднар оголосив запуск системи кадрового резерву. Очільник області звернувся до потенційних кандидатів із проханням висловлювати свої бажання та надсилати резюме. Це стосується охочих спробувати себе на державній службі у сферах земельного, лісового господарства, аудиті, податкові, правоохоронній сфері та ін.

“Для розуміння: в нас є понад 30 представництв центральних органів виконавчої влади, зокрема правоохоронні та контролюючі органи. Важливо, щоб вони були ефективними та принциповими. Ст. 2 “Закону про місцеві державні адміністрації” зобов’язує ОДА забезпечувати законність та правопорядок. Саме цей пунт дає повноваження впливати на представництва ЦОВВ. В тому числі і на кадрову політику, тому маємо право звертатися щодо спіпраці. Але якщо ми бачимо неефективність обласного керівника, сигналізуємо про це в профільне міністерство, маємо конкретні факти, то повинні запропонувати альтернативу. На сьогодні це проблема”, – пояснив Роман Боднар.

– Із усіма охочими проведемо співбесіду, хто потрапить в поле зору, – запропонуємо навчання і проходження конкурсу. У вас є шанс без “блату” чи зв’язків потрапити на роботу і проявити себе. Від вас – фаховість, принциповість, бажання розвиватися і бути корисним суспільству, – додав голова ОДА.
23.07.2020 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter