За період карантину в Каневі зросла кількість випадків сімейного насильства

Як інформують у міськраді Канева, півроку карантину, спричиненого боротьбою з пандемією коронавірусу, спровокували збільшення випадків насильства в сім’ї.

Про це поінформувала заступник міського голови Наталія Матінова в ході останньої апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста.

- На сьогодні вже маємо 24 повідомлення про вчинення подібних випадків. Для порівняння – таку цифру мали за увесь минулий рік. Тобто кількість випадків зросла вдвічі, - наголосила Н.Матінова. – Ми пов’язуємо негативну тенденцію з пандемією коронавірусу та зумовленим карантином, коли півроку люди перебувають вдома. Це свідчить, що нашу профілактичну роботу в цьому напрямі потрібно продовжувати і посилювати. Так, днями з цього приводу збиралася координаційна рада щодо протидії насильству.

Насамперед викликає хвилювання за дітей у сім’ях, які перебувають у тяжких сімейних обставинах. Так, за минулий рік батьків трьох дітей, які проживають на території Канівської ОТГ, позбавили батьківських прав. Утім, сьогодні законодавство пропагує передусім, щоб дитина залишалася в сім’ї.
22.07.2020 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter