24 липня на SUP-станції в Черкасах відбудеться "Акустичний захід"

24 липня на SUP-станції в Черкасах відбудеться "Акустичний захід"П'ятниця, захід сонця, пляж і жива музика від місцевих музикантів. 24 липня у Черкасах відбудеться "Акустичний захід", ініціатором якого стали учасники творчого об'єднання LIGHT UP за підтримки місцевих активістів команди Dnipro SUP Team. Міні-концерт має на меті об'єднати акустику музичного заходу із романтикою природного заходу Сонця та літніх вечорів на пляжі.

- Це такі собі музичні посиденьки на пляжі у душевній та дружній атмосфері. Звісно, з дотриманням важливої нині соціальної дистанції. Та все ж це можливість наживо почути музику черкаських виконавців, прожити кайфово вечір цього дивного літа 2020, - розповідає співорганізаторка та ідейниця міні-концерту, співачка Анна Петровська.

За словами співорганізаторки заходу, піарниці Dnipro SUP Team Анни Сакун, команда залюбки вирішила надати місце для музичних посиденьок, адже Черкаська SUP-станція та взагалі SUP-ком'юніті - це не лише про спорт, а про дружбу, підтримку, цілу культуру та філософію. Тож узяли на себе створення незабутньої атмосфери, а творче об'єднання LIGHT UP - музичне наповнення заходу. Обіцяють: цей вечір дасть змогу всім охочим зупинити свій шалений темп і відчути красу, ніжність, любов і музику.
22.07.2020 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter