Триває поточний середній ремонт ділянки траси Н-16 в Звенигородському районі

Як інформує Служба автомобільних доріг Черкаської області, продовжуються роботи з поточного середнього ремонту автодороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 147+580 – км 156+100 у селі Вільховець Звенигородського району. Про це повідомляє пресслужба САД у Черкаській області.

Роботи з відновлення дорожнього покриття автодороги Н-16 проводять від транспортної розв’язки біля міста Звенигородка через село Вільховець і до села Гусакове Звенигородського району, де наразі завершують роботи з поточного середнього ремонту.
Триває поточний середній ремонт ділянки траси Н-16 в Звенигородському районі

У межах поточного середнього ремонту ділянки автодороги Н-16 проведуть комплекс робіт: укріплення узбіччя та влаштування водовідведення з проїзної частини автодороги, улаштування основи дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом, влаштування дорожнього одягу з двох шарів асфальтобетонної суміші, влаштування нового автопавільйону та зупинкового майданчика для громадського транспорту, влаштування з’їздів з дороги, влаштування освітлення на пішохідних переходах, влаштування бар’єрного огородження, дорожньої розмітки та знаків.
21.07.2020 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter