Конкурсна комісія Черкаської облради підтримала кандидатуру Наталії Стороженко-Сіренко на посаду директора «Школи вищої спортивної майстерності»

Перший заступник голови обласної ради Валентина Тарасенка як голова комісії з визначення кандидатур на посади керівників комунальних підприємств провів засідання, на якому розглянуто кандидатури на посаду директора комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності» Черкаської обласної ради.

Розпочинаючи засідання, Валентин Тарасенко зазначив, що до участі у конкурсі на посаду керівника цього комунального закладу надійшла одна заява – Стороженко-Сіренко Наталії Іванівни, яка з 2004 року, з часу створення, очолює цю установу.
Конкурсна комісія Черкаської облради підтримала кандидатуру Наталії Стороженко-Сіренко на посаду директора «Школи вищої спортивної майстерності»

Згідно з вимогами конкурсу претендентка має відповідну вищу спеціальну освіту.

У галузі спорту та підготовки спортсменів вищої майстерності працює більше тридцяти років. За результатами роботи має низку відзнак, заохочень та нагород. Зокрема, за власні спортивні досягнення має звання «Майстер спорту СРСР міжнародного класу». За вагомий внесок у розвиток олімпійського руху отримала Подяку від Президента Національного Олімпійського Комітету України Сергія Бубки та Диплом Національного Олімпійського Комітету.

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

Інформуючи членів конкурсної комісії, претендентка повідомила, що на початку Школа складалась з п’яти відділень олімпійських видів спорту: академічне веслування, кульова стрільба, волейбол (жінки), легка атлетика, хокей на траві (чоловіки). Склад спортсменів ШВСМ нараховував 44 особи.

На тепер КЗ «ШВСМ» складається з 12 відділень: академічного веслування, баскетболу (чоловіки), боксу, веслування на байдарках і каное, дзюдо, кінного спорту, кульової стрільби, легкої атлетики, спортивної гімнастики, триатлону, фехтування та хокею на траві (чоловіки).

Претендентка підготувала і презентувала членам комісії програму своїх дій на наступний період щодо розвитку комунального закладу та відповіла на запитання.

Члени комісії, обговоривши презентацію, визначилися із голосуванням. Ухвалено рішення – кандидатуру Наталії Стороженко-Сіренко рекомендувати сесії обласної ради для призначення на вищезазначену посаду та укладання контракту з нею на роботу терміном 5 років.
16.07.2020 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter