У Черкасах пройшов податковий флешмоб

У Черкасах пройшов податковий флешмобНа Черкащині пройшов перший податковий флешмоб, повідомляють у Черкаській ОДА. Його організатори постаивли перед собою мету - нагадати підприємцям, які використовують касові апарати, про підключення до «електронної стрічки», громадськості – про запровадження дистанційного моніторингу касових операцій та усім зацікавленим мешканцям області – про електронні податкові сервіси.
Мобери, податківці і волонтери з числа студентів, учнів податкових класів та членів місцевих податкових ветеранських організацій висвітлили «РРО-меседжі», серед яких: обов’язковість з 1 січня застосування РРО з контрольною стрічкою; податківці до 1 липня не штрафуватимуть за неподання РРО - звітності в електронній формі; податкова служба веде перемовини з сервісними центрами щодо формування реальної (не завищеної) ціни на переобладнання РРО; адекватна відповідь підприємців – підключення до «електронної стрічки».
Учасники заходу поширювали листівки, пояснювали зацікавленим перехожим особливості нововведення, збирали відгуки і інтерв’ю за темами «Яка ваша думка щодо введення дистанційного моніторингу касових операцій?», «Оберіть: податкові перевірки чи новий безконтактний формат контролю?».
В Черкасах студенти з викликами «Ура!!! РРО!!!» водили хоровод разом з відвідувачами «Хрещатик-Сіті», а в Христинівці читали реп під акомпанемент старезної рахівниці.
«Ми вперше брали участь у подібному заході і нам дуже сподобалося. Це була досить цікава просвітницька акція. Приємно, що нас нормально сприйняли підприємці», – розповіли дві Ганни, моберки зі Сміли, учениці 11 класу школи-коледжу №3.
25.01.2013 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter