У Черкасах пройшов перший автоконцерт

У п’ятницю в Черкасах відбувся перший автоконцерт. Як інформує 18000, застосування нового для міста формату проведення музичних заходів пов’язане також із обмеженнями, спричиненими світовою пандемією COVID-19.

Першим в автомобільному форматі для черкащан виступив гурт “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ”. Авто зайняли понад 320 концертних місць. Загалом – була майже тисяча відвідувачів. Дехто зізнавався, що прийшов насамперед по враження від нового формату заходів. Для прослуховування виступу, присутнім потрібно було налаштувати своє радіо на хвилю 97,2 FM або відкрити навстіж вікна.
У Черкасах пройшов перший автоконцерт

Також дозволено було виходити з автівок, але в межах паркувальної зони і в захисних масках. Частина відвідувачів розмістилися на дахах своїх автівок.

Для замовлення їжі й напоїв сканували QR-коди на флаєрах. Офіціанти в масках і рукавичках доставляли замовлення пішки чи на самокатах.

Також – у Черкасах гурт вперше виконав наживо пісню “Липень” із свого нового однойменного альбому. Трек офіційно презентували ще 18 червня і лише 10 липня він вперше прозвучав у живому виконанні.
13.07.2020 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter