"Черкасиобленерго" проводить модернізацію мереж у Смілянському районі (відео)

ПАТ «Черкасиобленерго» продовжує модернізацію ліній електропередачі та капітальні ремонти устаткування по всій області. Як інформує прес-служба підприємства, лише на Смілянщині цьогоріч планують замінити понад сотню опор. Замість старих дерев’яних конструкцій, які простояли більше пів століття, ставлять нові залізобетонні. Усе – задля безпеки населення, зменшення аварійності та поліпшення надійності електропостачання.

Директор Смілянського РЕМ Віктор Дорошенко розповідає – демонтують те, що вже непридатне для використання. Роблять це у рамках планового капітального ремонту згідно виконання інвестиційної програми Товариства на 2020 рік. Загалом потреби у заміні аварійних опор по району значні, тому енергетики району активно працюють і у цьому напрямку.

– До кінця цього року плануємо замінити більше ста таких опор на нові. Коли заміну буде завершено, старі демонтують і відвезуть на базу РЕМ для утилізації, – пояснює директор.

Віктор Дорошенко каже – населення задоволене тим, що проводяться такі роботи, адже було багато звернень саме стосовно заміни опор.

У селі Попівка, що на Смілянщині, триває заміна опор на ТП 182. Від підстанції відходять три лінії електропередачі, які живлять частину вулиць села. Кілька старих конструкцій уже замінили, всього ж у селі планується встановити 19 нових.

– За 2019 рік, в Смілянському районі ми замінили більше 150 опор. Такого не було протягом років восьми. Це дало значний ефект і покращило роботу персоналу та нашого підрозділу в цілому. Загалом за останні три роки ми зробили великий крок уперед в плані технічного обслуговування та реконструкції електромереж, – каже головний інженер Смілянського РЕМ Володимир Хлівний.
10.07.2020 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter