11 липня в Оршанці відбудуться пам’ятні заходи з нагоди 6-ої річниці загибелі героїв-прикордонників

У ніч із 10 на 11 липня 2014 року російська реактивна артилерія зі своєї території завдала потужного удару по позиціях українських воїнів у районі Зеленопілля. Це було перше безпосереднє масоване застосування регулярних військ РФ проти України. Тоді загинуло 30 військовослужбовців ЗСУ і шестеро прикордонників. Внаслідок нескінченних атак російського агресора, у ході бойових зіткнень під Зеленопіллям, Красною-Талівкою, Довжанським, Маріуполем та ін., загинуло найбільше прикордонників за час усієї неоголошеної війни.

Шість років тому, саме у ці дні – з 10 по 12 липня, тримаючи оборону на лінії державного кордону, на сході України загинуло 10 наших бойових побратимів: генерал-майор Ігор Момот, підполковник Леонід Шірпал, підполковник Ігор Петрів, прапорщик Павло Дияк, старший сержант Анатолій Луцко, старший сержант Василь Поляков, сержант Олег Глущак, молодший сержант Дмитро Сирбу, молодший сержант Вільгельм Штолцель, солдат Павло Лазаренко.

11 липня відбудуться пам’ятні заходи з нагоди 6-ої річниці загибелі героїв-прикордонників. На території Головного центру відбудеться покладання квітів до пам’ятника «На сторожі кордонів» та до «Алеї прикордонної слави». Також Голова Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Дейнеко зустрінеться з рідними полеглих прикордонників.
09.07.2020 19:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter