Наприкінці липня в Черкаському зоопарку розпочнуться роботи з оновлення головного входу та озера

Наприкінці липня в Черкаському зоопарку розпочнуться роботи з оновлення головного входу та озера За інформацією міськради Черкас, до кінця липня в міському зоологічному парку стартує ще один етап реконструкції. Цього разу візьмуться за оновлення головного входу та озера. Напередодні депутати міської ради під час позачергової сесії ухвалили рішення, яке дозволяє розпочати заплановані роботи коштом спонсорів. Ним виступає корпорація «Roshen».

— Наш головний вхід кардинально змінить свій вигляд. Розпочнемо з демонтажу старих конструкцій, дещо змінимо планування, збільшимо його площу, — пояснює директор комунального підприємства Євгеній Ван. — Хочемо облаштувати нові каси й встановити турнікети, водночас, зробити тут все так, аби в період, коли приймаємо одночасно велику кількість відвідувачів, — уникнути черг. Зміни торкнуться й адміністративної частини комплексу. Зведемо нові вбиральні, в яких облаштуємо окрему кімнату для людей із інвалідністю, а ще — для матері та дитини.

Стоянку для автомобілів, яка є нині безпосередньо перед самим входом, перенесуть у інше місце поруч із зоопарком. Натомість на її місці облаштують громадський простір, де зможуть відпочивати відвідувачі. Серед планів — будівництво кав’ярні з літнім майданчиком, для відвідувачів якого відкриватиметься вид на озеро. Його теж оновимо.

За його словами, роботи з реконструкції головного входу та озера розраховані на рік.

Наступним етапом стане будівництво нового тераріуму.

Нагадаємо, черкаський зоопарк запрацював у 1979 році. Ще в 2008-оту стартувала його масштабна реконструкція, яка триває дотепер. Упродовж останніх років тут відкрили дві сучасні експозиції «Земля ведмедів і вовків», а ще — для копитних тварин. Їхньою особливістю є те, що жителі зоопарку перебувають в умовах наближених до природніх.

У жовтні 2019 року міська рада затвердила договір про надання спонсорської підтримки між кондитерською корпорацією «Roshen», комунальним підприємством «Черкаський міський зоологічний парк» та Черкаською міською радою. Згідно з документом, наш зоопарк відобразить у своїй назві компанію-спонсора, натомість корпорація вкладе у заклад 300 млн грн. Натомість під час сесії 8 липня 2020 року депутати внесли технічні правки до раніше затвердженого рішення, що уможливлює початок реконструкції.
09.07.2020 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter