Черкаські рятувальники відновили в зоні ООС 12 будинків, що були пошкоджені через обстріли

Як інформують у міськраді Черкас, 21 день Черкаський зведений загін перебуває в зоні проведення операції об’єднаних сил. У прифронтових населених пунктах, рятувальники надають допомогу місцевим жителям і відновлюють пошкоджене внаслідок обстрілів житло.

Працюють рятувальники щодня з 8 години і завершують о 18.00 лише з одним вихідним на тиждень.

За цей період силами черкащан відновлені вже 12 житлових будинків, на яких, як спеціальний знак якості, розміщено спеціальну наліпку про виконання робіт саме рятувальниками черкаського краю.

«Люди, яким ми лагодимо дах чи стіни, що зазнали пошкоджень внаслідок обстрілів – дуже цього потребують. Ми для них єдина надія, адже через близьке розташування лінії розмежування й загрозу потрапити під ворожий обстріл, будівельники до них їхати просто бояться», – коментує полковник служби цивільного захисту Андрій Хижняк, який керує зведеним загоном.

Нагадаємо, зведений загін Управління ДСНС у Черкаській області 10 червня відбув на Схід країни до зони проведення Операції об’єднаних сил.

До складу підрозділу входять 21 співробітник та дві одиниці спеціальної техніки. Перебуваючи два з половиною місяці в Донецькій та Луганській областях, фахівці управління проводять будівельні роботи з ремонтом та відновленням пошкоджених від артилерійських обстрілів житлових будинків місцевих жителів, об’єктів критичної інфраструктури та соціальної сфери.
01.07.2020 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter