СБУ повідомила мера Черкас Бондаренка про скасування допуску до державної таємниці

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що СБУ надіслала йому лист про скасування допуску до державної таємниці, у правоохоронному органі це підтвердили.

Про це повідомляє Суспільне.

"Я, коли прийшов на роботу, отримав два цікавих листи. Перший – про скасуванню Бондаренку допуску до державної таємниці, від СБУ. Цікавий лист, я розумію, що Служба безпеки замість того, щоб займатися пошуком шпигунів, вона зранку і до ночі зайнята головою міста Черкаси, за те що він посмів, все таки, послабити карантин", – сказав він у відеозверненні.

Речниця СБУ у Черкаській області Катерина Дрога у коментарі зазначила, що управління виявило невиконання Бондаренком обов'язків щодо державної таємниці.

Співробітниками Управління були раніше направлені інформування щодо приведення до відповідності стану охорони держтаємниці в Черкаській міській раді.

"Однак, міським головою продовжувалися порушення вимог закону України "Про державну таємницю" щодо організації та забезпечення режиму секретності в органах державної влади та органах місцевого самоврядування. Отже, зважаючи на виявлені порушення вимог законодавства про державну таємницю, Бондаренку скасовано доступ до державної таємниці", – сказала речниця.
23.06.2020 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter