Понад півсотні медиків Черкас відзначили нагородами на честь професійного свята

Понад півсотні медиків Черкас відзначили нагородами на честь професійного свята Як інформують у міськраді Черкас, понад півсотні медичних працівників привітали в Черкасах із нагоди професійного свята. Їх відзначили грамотами й подяками обласної державної адміністрації, грамотами виконавчого комітету, подяками міського голови та медалями «За сумлінну працю». Тих лікарів, які захищали східні кордони України, привітали нагрудними знаками «За мужність і героїзм». Нагороди вручили міський голова Анатолій Бондаренко спільно з очільником ОДА Романом Боднаром.

– Від імені громади нашого міста щиро вітаю вас зі святом та дякую за вашу працю, – говорить Анатолій Бондаренко. – Медичні сестри, лікарі, завідувачі відділень – кожен із них щодня перебуває на передовій боротьбі з хворобами, рятують життя та бережуть здоров’я людей. Яких висот ми б не досягали – ми всі однаково вразливі та беззахисні перед хворобами, і саме ви вселяєте надію на те, щоб жити далі. Низький уклін за вашу працю. Ми ж зі свого боку докладатимемо максимальних зусиль, аби наша медицина була сучасною і дієвою.

За його словами, цього року із бюджету міста спрямували близько 100 млн грн для закупівлі нового обладнання та устаткування.

Загалом у Черкасах нині функціонує 15 лікувально-профілактичних закладах, у них працює близько 5,5 тисяч медиків.
19.06.2020 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter