На Черкащині тривають перевірки перевізників. Виявлено вже 27 порушників

Як інформують у ГУНП у Черкаській області, щоденні профілактичні відпрацювання здійснюються спільними групами, до яких входять співробітники Управління превентивної діяльності поліції області, Управління патрульної поліції, податкової інспекції, працівники Укртрансбезпеки, Держпраці та представники Черкаської ОДА.

Зазначені заходи спрямовані на виявлення недобросовісних пасажирських перевізників, які допускають порушення транспортного законодавства та здійснюють свою діяльність поза межами правового поля. Такі перевізники використовують для перевезення пасажирів транспорт, який не відповідає технічним нормам, зокрема щодо розташування місць для сидіння пасажирів та наявності аварійного виходу. Водії не проходять щозмінній медичний огляд, а пасажири не застраховані.
На Черкащині тривають перевірки перевізників. Виявлено вже 27 порушників

«Перевізники, які надають свої послуги нелегально, не сплачують податків, відповідно втрачає бюджет. Крім того ми розуміємо, що від технічного стану транспортного засобу та здоров’я водія залежить життя і безпека пасажирів – розповідає заступник начальника ГУНП Сергій Коваленко – відповідно водіїв, які надають послуги пасажирських перевезень з порушеннями притягують до адміністративної відповідальності.

З початку проведення заходів спільними групами перевірено понад 100 транспортних засобів. Виявлено 27 перевізників які надавали послуги з порушеннями транспортного законодавства, на даних осіб складено відповідні матеріали.
19.06.2020 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter