У Черкасах розпочнеться реконструкція вулиці Сержанта Жужоми

У Черкасах розпочнеться реконструкція вулиці Сержанта Жужоми Як інформують у міськраді Черкас, скоро у Черкасах розпочнеться будівництво вул.Сержанта Жужоми. На реконструкцію цієї дороги, яка з’єднує вул.Героїв Дніпра та вул.Гагаріна, жителі Черкас, а особливо – мікрорайону Митниця, чекали давно.

Як повідомляють у департаменті архітектури і містобудування Черкаської міської ради, наразі вже визначений підрядник, який виконуватиме роботи – це ПП «Дорстрой». Він відомий черкасцям успішним втіленням проекту реконструкції вул.Героїв Дніпра і наразі працює над ремонтом вул.Сумгаїтської.

Що стосується вул.Сержанта Жужоми, за цим об’єктом наразі триває етап оформлення договірних відносин, після чого розпочнеться етап оформлення дозвільної документації. А вже після його завершення розпочнуться будівельні роботи. Міський голова Анатолій Бондаренко неодноразово наголошував, що вул.Сержанта Жужоми має стати не гіршою за вул.Героїв Дніпра.
Про деталі проекту розповів директор департаменту архітектури і містобудування Артур Савін.

«На вул.Сержанта Жужоми, яка станом на сьогодні майже непроїзна, планується в першу чергу побудувати нове асфальтне покриття, за конструкцією, аналогічною до вул. Героїв Дніпра. Також в складі реконструкції передбачене будівництво нових комфортних тротуарів і велодоріжки. А також освітлення, зупинок громадського транспорту і озеленення. Довжина ділянки реконструкції – 416 м. Ширина проїжджої частини становитиме 9 м, тут буде 2 смуги руху шириною по 3,75 м. На перетині із вул.Гагаріна планується облаштування кільця, яке повинне забезпечити безпечний рух автомобілів на даному перехресті», - говорить Артур Савін.

На реконструкцію вул.Сержанта Жужоми цьогоріч у бюджеті передбачено 7,6 млн грн. при загальній потребі 25 млн грн. Тому у першу чергу увагу приділять ділянці від вул. Героїв Дніпра до середини об’єкту, адже тут зовсім відсутнє дорожнє покриття. У департаменті архітектури сподіваються, що роботи будуть розпочаті вже найближчим часом.
18.06.2020 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter