На Черкащині затверджено обласну програму підтримки сім'ї до 2024 року

На Черкащині затверджено обласну програму підтримки сім'ї до 2024 року Як інформують у Черкаській ОДА, обласну цільову соціальну програму підтримки сім’ї до 2024 року затвердили на засіданні сесії обласної ради, що відбулось днями в Будинку рад.

В Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА кажуть, що за мету взяли збереження традиційних сімейних цінностей, посилення мотивації до реєстрації шлюбів, свідомого народження і виховання дітей, підвищення соціального захисту сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, а також поєднання зусиль в цьому напрямку центральних і місцевих органів виконавчої влади, активізацію діяльності органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань.

Координацію заходів у межах програми покладають на зазначене Управління. Ця структура спільно з кількома іншими планує втілити в подальшому низку запланованих заходів, що сприятимуть підвищенню престижу сім’ї, утвердженню пріоритетності сімейних цінностей, а ще підготовці молоді до подружнього життя, народження дітей, запобіганню сімейного неблагополуччя, наданню допомоги сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах.
17.06.2020 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter