З черкаськими перевізниками домовлено про безкоштовне перевезення учасників бойових дій

Як інформують у міськраді Черкас, в управлінні транспорту домовилися із перевізниками, щоб на період карантину учасників бойових дій у маршрутках перевозили без обмежень. Про це під час засідання виконавчого комітету повідомив начальник управління Віталій Москаленко.

Раніше під час засідань члени виконкому піднімали питання про те, що у деяких маршрутках висаджували пільговиків через те, що регламентовані 2 пільгові місця були зайняті. Тепер же завдяки досягнутим домовленостям учасників бойових дій пускатимуть до транспорту навіть тоді, коли будуть зайняті пільгові місця.

Також заступник міського голови Ігор Волошин звернув увагу на те, що багато перевізників не дотримуються встановлених правил перевезення під час карантину – пускають до салону необмежену кількість людей, а не лише за посадковими місцями.

«Зрозуміло, що це питання має контролювати поліція. Але і самі перевізники мають пам’ятати про те, що карантин триває, і ці правила встановлені заради безпеки громадян», - зазначив Ігор Волошин.
16.06.2020 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter