На території Черкаського районного суду пройшли навчання рятувальників (відео)

За інформацією управління ДСНС у Черкаській області, на території Черкаського районного суду пройшли тактико-спеціальні навчання участь у яких взяли працівники Управління служби судової охорони в Черкаській області, співробітники Управління ДСНС у Черкаській області, Головного управління Національної поліції в Черкаській області, Управління патрульної поліції в Черкаській області, а також військовослужбовці Національної гвардії України.

Під час навчань, відомчі структури відпрацювали спільні дії на випадок нестандартних та загрозливих ситуацій, серед яких, зокрема і виникнення пожежі в приміщенні Будинку правосуддя.

Навчання дозволили рятувальникам додатково вивчити об’єкт, його характеристики, забезпечення пожежним водопостачанням, шляхи евакуації. Провести моніторинговий аналіз розвитку умовної пожежі.

Виконуючи планові завдання, рятувальники не лише вдосконалювали тактичні схеми дій на місці можливої надзвичайної події. Встановивши техніку на наявні гідранти зовнішнього пожежного водопостачання, були відпрацьовані практичні дії із забору та подачею води. Значну увагу під час навчань було приділено також відпрацюванню методик попередження паніки і проведення екстрених евакуаційних заходів.

Навчання дозволили також перевірити дії персоналу з оповіщення про пожежу та проведення евакуації відвідувачів.
15.06.2020 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter