Президія Черкаської облради сформувала порядок денний на завтрашню сесію

За інформацією Черкаської облради, Анатолій Підгорний провів засідання президії обласної ради, у ході роботи якої присутні розглянули та погодили проєкти рішень, що подані до розгляду на пленарному засіданні обласної ради, що має відбутися 12 червня.
Президія Черкаської облради сформувала порядок денний на завтрашню сесію

Першим блоком зазвичай розглянуто питання управління майном: кадрові призначення на посади керівників низки комунальних підприємств; передачі та списання майна; часткового звільнення з 1 липня 2020 року від сплати надходжень від орендної плати деяким комунальним підприємствам; внесення змін до кодів видів економічної діяльності суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області; зміни найменування обласного Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій; надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) тощо.

Наступними – підтримали обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії №22 Департаменту патрульної поліції; звіт за 2019 рік із проведення моніторингу виконання Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на період 2018-2020 роки.

На розгляд депутатів обласної ради на пленарне засідання подано декілька нових програм, а саме: про обласну цільову соціальну програму «Молодь Черкащини» на 2020 рік; про обласну цільову соціальну програму підтримки сім'ї до 2024 року.

Водночас планується внесення змін до низки діючих і затверджених раніше обласних програм. Зокрема, це стосується Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Черкаської області на 2011-2020 роки; регіональну програму розвитку малої гідроенергетики в Черкаській області на 2011-2020 роки; підвищення безпеки дорожнього руху на період до 2020 року та ряду інших, що стосуються галузей освіти і культури.

Окремо включено проєкти рішень щодо внесення змін до складу комісій: з присудження обласної премії імені Данила Нарбута; обласної премії імені Порфирія Демуцького в галузі аматорської народної творчості; краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича; комісії з проведення конкурсу на здобуття стипендії перспективним та провідним спортсменам області, а також внесення змін до низки рішень обласної ради, в тому числі про встановлення обласних персональних премій; підтримки закладів вищої освіти Черкаської області на 2015-2024 роки; підтримки української мови в Черкаській області на 2017-2020 роки.

Однозначно підтримано розглянути на пленарному засіданні питання щодо внесення змін до рішення обласної ради від 01.03.2019 № 29-30/VII «Про обласну програму «Трансплантація аутологічних гемопоетичних стовбурових клітин кісткового мозку та периферичної крові» на 2019–2023 року, а також зміни до обласного бюджету на 2020 рік.

Разом з тим, окремі проєкти рішень не знайшли підтримки членів президії і не включені до розгляду на сесії. Сформувавши порядок денний пленарного засідання обласної ради президія завершила свою роботу.
11.06.2020 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter