Для черкаських атовців проводитимуть рекреаційні прогулянки по Дніпру на дошках SUP

У Черкасах відновлюють рекреаційні прогулянки Дніпром на дошках SUP для учасників АТО/ООС. Таку безкоштовну ініціативу у серпні минулоріч заснували учасники місцевої SUP-спільноти Dnipro SUP Team і Черкаської обласної федерації з SUP-веслування та серфінгу. Активісти уже третій рік поспіль знайомлять усіх охочих черкасців із SUP-культурою, спортом, філософією та стилем життя. Тоді для тих, хто боронив і боронить нашу державу від загарбників, провели кілька пробних покатушок-прогулянок Дніпром і започаткували постійну знижку у -50% на прокат САП-бордів. Цьогоріч на досягнутому не зупиняються і вже з 17 червня такі прогулянки вписують у свій постійний тренувальний графік на Черкаській SUP-станції.
Для черкаських атовців проводитимуть рекреаційні прогулянки по Дніпру на дошках SUP

За словами співзасновника команди Dnipro Sup Team і Черкаської обласної федерації з SUP-веслування та серфінгу Любомира Коломійця, прогулянки на САП-бордах для учасників АТО/ООС – це найменше, що можуть зробити з поваги до справжніх воїнів черкаські веслувальники. Водночас веслування на САП-дошках є дієвим способом психологічної реабілітації та емоційного відпочинку.

– Коли ти виходиш на дошці на воду, ти залишаєш позад себе усе: телефони, проблеми і навіть спогади. Курсуєш хвилями, відчуваєш нутром цей дивовижний світ і відновлюєш віру в нього. Цими емоціями і ділимося з усіма охочими, а з нашими захисниками – особливо. Це не просто вияв поваги, а наш перед ними уклін, – наголошує Любомир Коломієць.

Максимальна кількість учасників – 12 осіб. Щоб потрапити на безкоштовну SUP-прогулянку потрібно зареєструватися за посиланням та пред’явити посвідчення учасника бойових дій. Активісти Dnipro SUP Team натомість проведуть відповідний інструктаж і навчання SUP-серфінгу, а також для учасників заходу організують прогулянку акваторією Дніпра у супроводі гіда.
11.06.2020 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter