Боднар представив голів Христинівської та Монастирищенської РДА

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар представив новопризначених керівників Христинівської і Монастирищенської райдержадміністрацій.

У Христинівському районі Роман Боднар представив голову РДА Володимира Валюка, зустрівся із активом району, депутатами райради.

Роман Боднар озвучив першочергові та стратегічні завдання для очільника району. Найперше – це створення сприятливого інвестиційного клімату, формування довіри до влади із боку бізнесу, комунікація із районною радою, громадою. Серед нагальних – підготовка проектів на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку та проектно-кошторисної документації для ремоту доріг. Це дозволить не затягувати із початком “Великого будівництва” в 2021-му році.
Боднар представив голів Христинівської та Монастирищенської РДА

Найактуальніші питання, з якими зверталася громадськість Христинівського району, стосувалися ремонту доріг, реорганізації локомотивного депо станції Христинівка, забезпечення центральної районної лікарні транспортом, завершення будівництва підвідного газопроводу сіл Ботвинівка та Гребля та ін.

Цього ж дня голова ОДА відвідав і Монастирищину. Тут головою РДА Президент призначив Ігоря Миклащука. На представлення зібралися районні депутати та активісти.
Боднар представив голів Христинівської та Монастирищенської РДА

– Ми сьогодні живемо у час реформ, коли від ініціативності та відповідальності кожного з нас багато залежить. Тому першочерговим завданням своєї роботи бачу формування команди людей, професіоналів, які мають знання в реалізації завдань розвитку району і покращення життя людей. Верховенство права, інформаційна відкритість вільний доступ громадян до прийняття рішень органами державної влади та місцевого самоврядування має бути не просто прописною істиною, а нашим щоденним орієнтиром. Тому прийом громадян, їхні проблеми, особливо питання учасників бойових дій, медиків, волонтерів будуть пріоритетними і вирішуватимуться у найкоротші терміни, – наголосив у виступі Ігор Миклащук.
04.06.2020 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter