Черкаський виконком дозволив працювати ДЮСШ та закладам культури

Черкаський виконком дозволив працювати ДЮСШ та закладам культури Рішення про початок роботи закладів освіти, культури, фізичної культури та спорту ухвалив Черкаський міськвиконком. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міськради.

Як зазначив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов, у зв’язку з необхідністю дотримання заходів з послаблення карантину, департамент вважає за доцільне відновити роботу закладів освіти, закладів та підприємств фізичної культури і спорту, закладів культури міської комунальної власності, забезпечивши своєчасне та повне проведення профілактичних і протиепідемічних заходів у закладах.

Згідно з ухваленим рішенням, дозволено розпочати роботу дитячо-юнацьким спортивним школам та комунальним підприємствам фізичної культури та спорту Черкаської міської ради з 1 червня 2020 року (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб).

Закладам культури міської комунальної власності дозволено розпочати роботу з 10 червня 2020 року, зокрема з прийманням відвідувачів, також культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрів площі приміщення, де проводиться захід.

Також з моменту підписання рішення виконкому зможе працювати інклюзивно-ресурсний центр.

Крім того, виконавчий комітет дозволив проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше 50 осіб комунальним підприємствам фізкультури і спорту, а з 1 червня – ДЮСШ.

Також у рішенні зазначається, що термін дії карантину для закладів освіти, фізкультури і спорту і комунальних закладів культури продовжується до 22 червня.
Департамент освіти та гуманітарної політики має розпочати підготовку закладів дошкільної освіти до здійснення освітнього процесу та відновити освітній процес після завершення підготовки закладів до роботи в умовах карантину.

Як повідомив Сергій Воронов, нині на заваді повноцінного відкриття дитячих садочків у Черкасах стоїть декілька обставин. Проблемним є питання персоналу, а саме, роботи медсестер і кухарів, яких у садочках Черкас значна частина старше 60-річного віку. Працювати цій віковій категорії громадян у карантин забороняється.

«Лабораторний центр відмовляє у ПЛР тестуванні працівників дитсадочків, тож поки ми не можемо створити нормальне безпечне середовище для дітей у дошкільних навчальних закладах. Наразі триває закупівля необхідних матеріалів, таких, як безконтактні термометри, паперові рушники тощо, щоб можна було відкрити садочки із дотриманням усіх карантинних вимог», - розповів Сергій Воронов.

Головуючий на засіданні заступник міського голови Ігор Волошин підкреслив, що департамент освіти має докласти усіх зусиль, щоб дитсадочки у Черкасах запрацювали якнайшвидше. Адже багато людей вже вийшли на роботу, і їм потрібно, щоб діти були під наглядом педагогів.
03.06.2020 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter