Виконком Черкаської міськради розірвав договір на вивезення великогабаритного сміття з "Новою Якістю"

Виконком Черкаської міської ради щойно проголосував за розірвання договору на вивезення великогабаритного і ремонтного сміття із підприємством «Нова Якість». Дію договору має бути припинено з 1 вересня. Про це інформує Прочерк з посиланням на члена виконкому Ігоря Зайчука.

«Встановити строк, впродовж якого виконавець має право надавати послуги з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) на території м. Черкаси до 01 вересня 2020 року з дня укладення договору», – йдеться у тексті відповідного рішення виконкому.

Департаменту житлово-комунального комплексу та управлінню справами та юридичного забезпечення Черкаської міської роли доручено «до 1 вересня 2020 року вчинити заходи щодо розірвання договорів про надання послуг з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) на території м. Черкаси, укладених з переможцем конкурсу на підставі рішень виконавчого комітету Черкаської міської ради №414 від 17.04.2019 та №482 від 26.04.2019».

Договір вирішено розірвати через те, що "Нова Якість" не реагує на пропозиції Антимонопольного комітету, міськради і жителів міста, котрі вимагають, щоб підприємство уклало індивідуальні договори із містянами.

До 1 вересня в Черкасах має відбутися новий конкурс на вивезення з міста негабаритного сміття.
02.06.2020 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter