Для ярмарку, який працює уздовж вул. Богдана Хмельницького, шукають нове місце

Для ярмарку, який працює уздовж вул. Богдана Хмельницького, шукають нове місце Як інформують у міськраді Черкас, для ярмарку, який нині працює уздовж Богдана Хмельницького між вулицями Гагаріна та Героїв Дніпра, шукають нове місце. На цій ділянці планують впорядкувати сквер – комунальне підприємство «Дирекція парків» уже виготовляє проект реконструкції.

Аби дійти компромісу стосовно розміщення ярмарку в майбутньому, заступник міського голови Ігор Волошин зібрав нараду. Участь у ній взяли продавці, представники КСНу, депутат міської ради Юрій Тренкін, директор КП «Черкаські ринки» Тарас Кібало та очільник КП «Дирекція парків» Андрій Куча.

Цей сільськогосподарський ярмарок проводять кожної суботи із 5-ої до 11-ої ранку. Тут торгує близько сотні продавців із навколишніх сіл. Вони привозять вирощену власними силами провізію: це і овочі, і фрукти, зелень, м’ясо та молочну продукція.

– Цими вихідними до нас звернулись мешканці Митниці з проханням зберегти ярмарок у їхньому мікрорайоні. Мовляв, тут вони можуть купити свіжі продукти за помірною ціною в перевірених роками продавців, – прокоментував заступник міського голови Ігор Волошин. – Місце, на якому зараз розміщується ярмарок, має статус скверу «Митницький». Рішенням Черкаської міської ради розміщення сезонної та виїзної торгівлі на території зелених зон заборонено.

За його словами, питання функціонування ярмарку в мікрорайоні «Митниця» найближчим часом розглянуть на засіданні виконавчого комітету.
01.06.2020 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter