У Мокрокалигірській ОТГ усією громадою шукають гроші на операцію 14-річній дівчинці з пересадки нирок у Білорусі

У Мокрокалигірській ОТГ усією громадою шукають гроші на операцію 14-річній дівчинці з пересадки нирок у Білорусі Мокрокалигірська ОТГ усією громадою намагається врятувати хвору дівчинку. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

З ініціативи голови громади Вікторії Пипи, тут оголошено збір коштів – люди назбирали уже половину суми, необхідної для повного обстеження дівчинки у Білорусі з подальшим записом в чергу на операцію із пересадки нирок.

14-річна Настя живе у Ярошівці Катеринопільського району, матір дівчинки було позбавлено батьківських прав, опікуном дитини стала її старша сестра Саманта.
Хвороба почалась раптово, дівчинці різко стало зле - і ось уже майже рік дитина не залишає палати Охматдиту. Її стан критичний, поки дівчинку рятує гемодіаліз, але вижити Анастасія зможе лише завдяки операції із пересадки нирок. Перед цим, зважаючи на тяжкість її стану і кількість діагнозів, необхідне масштабне обстеження у клініці у Білорусії. Наразі зібрано лише половина суми, але сестра-опікунка дівчинки уже збирає пакет документів, щоб здати їх в Міністерство охорони здоров’я для виділення коштів державою на трансплантацію нирок в сумі 2 млн. грн. Чекати ніколи: Настя ледь не осліпла, крім вроджених вад нирок, у неї розвинулась вторинна гіпертонія, що сама по собі руйнує організм дитини.

Тож сьогодні Мокрокалигірська громада просить допомогти врятувати дитину – на її обстеження, необхідне для проведення операції, потрібно зібрати загалом 3,5 тисяч євро. Зробити це можна, переказавши 5, 10, 100 гривень – хто скільки може – на рахунок опікунки дівчинки, її сестри Саманти Любомирівни Вишінської: 5168757391988781. Мокрокалигірська громада дякує усім, хто уже долучився до збору коштів і сподівається, що маленька хвора дівчинка все ж отримає шанс на життя.
28.05.2020 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter