100-річній жительці Канева щомісяця виплачуватимуть стипендію в 500 гривень

Як інформують у міськраді Канева, рішення «Про затвердження Порядку виплати щомісячної стипендії особам, яким виповнилося 100 і більше років – мешканцям міста Канева та села Яблунів» було одноголосно ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у вівторок, 26 травня ц.р.
Нагадаємо, 23 травня ц.р. канівчанка Катерина Дубініна відзначила свій 100-літній ювілей. До цього близько 10 років у Каневі не було старожилів, які доживали до 100 років.

З цієї нагоди та з метою забезпечення додаткових соціальних гарантій виконавчий комітет ухвалив рішення, відповідно до якого, з 1 червня ц.р. К.Дубініна отримуватиме щомісячну стипендію з міського бюджету в розмірі 500 грн. Відповідний порядок виплати буде застосовано й до інших жителів Канівської громади, яким виповниться 100 років.

Окрім того, в ході заходу порушилося питання про доцільність переглянути розміри інших виплат та стипендій, які здійснюються за рахунок міського бюджету, оскільки їхні суми на сьогодні імовірно є «застарілими».
27.05.2020 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter