Черкаська ОДА просить додаткове фінансування на відновлення роботи аеропорту в Черкасах, - Боднар

Черкаська обласна адміністрація ініціювала звернення до профільних міністерств та державних агенцій щодо залучення додаткового фінансування на відновлення аеропорту. Зокрема, Агенції з питань підтримки державно-приватного партнерства при Мінекономіки. У співпраці планують розробити техніко-економічного обґрунтування, стратегії подальшого розвитку аеропорту.

Про це голова Черкаскьої ОДА Роман Боднар розповів у традиційному відеоінформуванні.

“Часто ставлять питання щодо аеропорту, і це зрозуміло. Позавчора мав розмову із Артемом Ситником, наразі кримінальне провадження розглядається в НАБУ, є підозра у розтраті коштів в особливо великих розмірах. Проводиться експертиза. В НАБУ обіцяють пришвидшити процес розслідування, а до того часу ми не можемо дофінансовувати проект, на жаль. Але ми не зупиняємося”, – говорить Роман Боднар.

Основною функцією Агенції ДПП, до якої звернулася ОДА, є здійснення заходів для реалізації в Україні якісних та інвестиційно-привабливих проектів.

“Далі будемо рухатися в напрямку залучення інвестицій. Але тільки після завершення розслідування в НАБУ. Наразі є зацікавленість у приватних інвесторів, але карантинні заходи внесли негативні корективи в реалізацію цих планів. Продовжуємо онлайн-діалог щодо залучення зовнішніх інвесторів”, – додає голова Черкаської ОДА.
27.05.2020 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter