Черкаський виконком вирішив демонтувати кілька кіосків, які працюють без дозвільних документів

Черкаський виконком вирішив демонтувати кілька кіосків, які працюють без дозвільних документів Як інформують у міськраді Черкас, вулиці міста продовжать звільняти від незаконних тимчасових споруд.

26 травня виконавчий комітету ухвалив рішення про демонтаж частини кіосків, які нині працюють без дозвільних документів або ж давно зачинені.

Відтак, цього року в Черкасах мають прибрати споруди за адресами: вул. Капітана Пилипенка/Пастерівська, вул. Гетьмана Сагайдачного, 243, вул. Нарбутівська, 198, вул. Гоголя, 258, вул. Небесної Сотні/Гоголя, вул. Гоголя, 584, вул. Руставі, 15/1 та вул. Чорновола, 52.

У частині з цих кіосків здійснюється продаж тютюнових виробів, торгівля випічкою та кавою, частина – закриті, утім, продовжують стояти. У всіх відсутні паспорти прив’язки, власників окремих споруд так і не вдалося встановити.

Як повідомив під час обговорення проектів рішень начальник управління інспектування Станіслав Коломієць, найближчим часом буде оголошено конкурс на визначення підрядної організації для проведення демонтажу.

Водночас, члени виконавчого комітету Ігор Зайчук та Сергій Амброс звернулися до керівника підрозділу з проханням напрацювати графік черговості демонтажів тимчасових споруд у місті.

27.05.2020 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter