Конкурсна комісія рекомендує Черкаській облраді призначити Леоніда Сіренка директором обласної школи олімпійського резерву

Як інформують у Черкаській облраді, під головуванням першого заступника голови обласної ради Валентина Тарасенка як голови комісії з визначення кандидатур на посади керівників комунальних підприємств проведено засідання, на якому розглядали кандидатури на посаду директора комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Черкаської обласної ради.

До участі у конкурсі на посаду керівника цього комунального підприємства надійшло дві заяви. Однак напередодні один з претендентів відкликав свою заяву і участі у конкурсу не брав.

Натомість комісія розглядала одну кандидатуру на цю посаду, а саме нині діючого директора КЗ «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Леоніда Васильовича Сіренка, у якого місяць тому закінчився термін контракту.
Конкурсна комісія рекомендує Черкаській облраді призначити Леоніда Сіренка директором обласної школи олімпійського резерву

Розглядаючи кандидатуру Леоніда Сіренка, члени комісії зважили на те, що він очолює цей заклад майже тридцять років. За період роботи у школі підготовлено більше 100 майстрів спорту та майстрів міжнародного класу з легкої атлетики. Неодноразово ставали переможцями та призерами серед дитячо-юнацьких команд юні обдарування з футболу та баскетболу.

Як господарник утримує у відмінному стані спортивний комплекс з легкоатлетичним манежем, футбольними полями штучного покриття тощо.

Має Почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту», присвоєне йому у 2008 році.

Як і передбачають умови конкурсу, претендент підготував і презентував членам комісії програму своїх дій щодо подальшого розвитку комунального закладу та відповів на запитання.

Після обговорення члени комісії ухвалили рішення – кандидатуру Леоніда Сіренка рекомендувати сесії обласної ради для призначення на вищезазначену посаду.
27.05.2020 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter