В Оршанці під Черкасами прикордонники три тижні вчилися працювати з безпілотником "Лелека-100"

Протягом трьох тижнів на Черкащині прикордонники навчалися експлуатувати та технічно обслуговувати безпілотний авіаційний комплекс (БпАК) «ЛЕЛЕКА-100». Про це інформує Державна прикордонна служба України.

Тренінг проходив на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерала Ігоря Момота. Під час навчання прикордонники освоїли тактико-технічні характеристики та можливості БпАК, здобули навички з основ пілотування вдень та вночі, опановували способи та прийоми ведення повітряної розвідки. Також кожен виконував завдання з пошуку, розпізнавання та супроводу об’єктів.

Нагадаємо, що «ЛЕЛЕКУ» прикордонникам безкоштовно передали виробники комплексу. Також представники підприємства-виробника провели курс занять для інструкторсько-викладацького та інженерно-технічного складу Центру з підготовки застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем. Персонал центру отримав достатній рівень знань та умінь й отримав допуск до самостійної експлуатації та технічного обслуговування БпАК.
25.05.2020 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter